Nieuws - 23rd November 2021
Tags:

Scannen vanaf mobiele telefoons

Scanning_cover photo

Sinds de introductie van het persoonlijke barcode systeem in 2009 zijn meer dan 60 miljoen deelnames geregistreerd bij parkrun-evenementen over de hele wereld.
 
Al die tijd hebben we vastgehouden aan de regel dat elke finisher een geprinte barcode moet laten zien (op papier of officiële armband, barcodekaart of sleutelhanger).
 
Dit is van essentieel belang geweest voor het efficiënt scannen aan het einde van elk evenement. Een telefoonnummer in geval van nood is hierdoor ook makkelijk mee te dragen.
 
De technologie heeft door de jaren heen vooruitgang geboekt en we ervaren dat een steeds groter aantal parkrunners of de regel niet begrijpt, of de regel in twijfel trekt en een digitale kopie van hun barcode aan onze evenement-teams laat zien.
 
Al die tijd hebben we onze vrijwilligers gevraagd zich aan het principe van ‘geen geprinte barcode, geen resultaat’ te houden.
 
We blijven ons inzetten voor onze vrijwilligers en het minimaliseren van potentiële conflictsituaties en hebben nagedacht over of we onze procedures moeten aanpassen.
 
De parkrun Virtual Volunteer app leest eenvoudig barcodes vanaf een telefoonscherm en heeft de wachttijd voor het scannen flink gereduceerd. We erkennen dat het voor vrijwilligers steeds lastiger is om digitale barcodes te weigeren. In enkele gevallen heeft dit tot onnodige frustratie en boze reacties geleid.
 
We hebben daarom besloten wanneer een deelnemer geen geprinte barcode bij zich heeft het mogelijk is om de persoonlijke barcode vanaf een mobiele telefoon te scannen.
 
Aan parkrunners wordt wel verzocht zoveel mogelijk een scanbare barcode bij zich te dragen om een tijd te kunnen registreren, maar ook om zo een telefoonnummer in geval van nood bij de hand te hebben.
 
Vanaf zaterdag 27 november zal wanneer een deelnemer een digitale barcode laat zien deze worden geaccepteerd.

Deel met je vrienden:

turkey header

Waar ben jij dankbaar voor?

Alle parkruns hebben elk jaar een ´speciale dag´, waarop ze een extra parkrun kunnen doen buiten de gebruikelijke zaterdagochtend.   De Verenigde Staten staan ​​op het punt Thanksgiving te vieren en dat is dan ook hun speciale parkrun dag. Laten we samen deze traditie eens bekijken.   Lange tijd waren “thanksgiving days” geen officiële feestdagen…

Scanning_cover photo

Scannen vanaf mobiele telefoons

Sinds de introductie van het persoonlijke barcode systeem in 2009 zijn meer dan 60 miljoen deelnames geregistreerd bij parkrun-evenementen over de hele wereld.   Al die tijd hebben we vastgehouden aan de regel dat elke finisher een geprinte barcode moet laten zien (op papier of officiële armband, barcodekaart of sleutelhanger).   Dit is van essentieel…