Nowości - 21st Marzec 2022
Sekcje:

Ласкаво просимо в сім’ю parkrun!

Mail-story-header-pic

Artykuł w języku polskim tutaj.

Artykuł w języku rosyjskim tutaj.

 

Ми – parkrun, щотижня, безкоштовні спортивно-оздоровчі заходи для всіх, незалежно від віку, форми, навичок, можливостей, які сприяють фізичній активності та розвитку відносин між людьми.

 

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у наших зустрічах, де Вам завжди будуть раді! Приєднуйтесь до нас і насолоджуйтесь часом, активно проведеним з нами, своїми друзями та близькими.

 

parkrun прагне включити всіх, подбати про їх фізичний і психічний стан та зблизити людей. Ми хочемо, щоб якомога більше людей відчували себе частиною спільнот, створених навколо наших зустрічей, а також частиною глобальної сім’ї parkrun.

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь parkrun, незалежно від того, чи хочете ви ходити, бігати, бігати підтюпцем чи бути волонтером, щоб допомогти організувати наші зустрічі, чи вболівати за своїх друзів. Або спробуйте трохи всього! Обмежень за часом немає, і тому вам не доведеться спеціально готуватися до участі в наших заходах.

 

59505490_2325235134228331_6547624458171973632_o

 

Оскільки це може бути ваш перший parkrun, ось деякі корисні відомості про нього:

 

Це твій parkrun!

 

parkrun – це ваша подія. Ви можете вибрати спосіб участі в ньому, одягнувши найзручніший для вас одяг. Ви можете пройти весь або частину маршруту, ходячі, бігаючи швидко або не дуже, і вам не потрібно долати всю дистанцію, якщо ви цього не хочете.

 

Ви також можете стати волонтером, якщо ви ніколи раніше не брали участі в parkrun. У вашому розпорядженні є цілий ряд різних ролей, і попередній досвід не потрібен. Детальніше про цю форму участі ви можете прочитати тут Якщо ви вирішите прийти в якості шанувальника або просто подивитися на наших учасників, це також буде вітатися! Ви можете приїхати на parkrun з друзями, сім’єю (також з дітьми) або поодинці. parkrun – ідеальне місце для знайомства з новими людьми.

 

Gajewski S Kasprzyk GW2

 

Що мені потрібно зробити, щоб взяти участь?

 

Щоб взяти участь у parkrun, просто зареєструйтеся один раз через форму тут.   Реєстрація та участь у parkrun абсолютно безкоштовні. Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією або вам потрібна допомога, зверніться до волонтерів на місці або попросіть когось зробити це з вами. Після реєстрації ви отримаєте персональний код з номером учасника на вказану адресу електронної пошти, завдяки якій отримаєте   спеціальний код, за допомогою якого зможете відстежити свою участь в parkrun.

 

Wawa-Ursynów (3)

 

Вам потрібно роздрукувати отриманий код, і взяти його з собою на Parkrun Немає необхідності перереєстровуватися – даний код дозволяє брати участь в будь-якій кількості  і в будь-якому місці наших зустрічей.

 

Як знайти найближчий parkrun?

 

Зустрічі Parkrun відбуваються щосуботи о 9.00 ранку на 5-кілометровому маршруті в більш ніж 80 місцях у Польщі та понад 2200 у світі.

 

Щосуботи ви можете вибрати інше місце розташування parkrun або взяти участь в одному і тому ж знову. Parkrun можна відвідувати щосуботи, раз на місяць або з відповідною частотою.

 

Błonie - inauguracja 2

 

Будь ласка, подивіться тут, щоб знайти найближче місце розташування та прочитати інформацію про маршрут, місце зустрічі, можливості волонтерів, доступні на веб-сайті місця розташування. Актуальну інформацію також можна знайти в соціальних мережах окремих місць.

 

Як проходять зустрічі parkrun?

 

Перед початком, у більшості локацій parkrun, нових учасників вітають в рамках короткого брифінгу, під час якого вони дізнаються більше про маршрут. Це гарна можливість зустрітися з нашими волонтерами і задати будь-які питання.   Потім всі приймають участь у короткому брифінгу перед стартом.

 

У parkrun ніхто ніколи не буває останнім. У кожній локації група учасників закривається волонтером, який перетинає фінішну пряму останнім і який при необхідності може допомогти і підтримати на маршруті.

 

Olek2

 

Роздрукований код учасника не потрібен на старті. Наші волонтери цього потребують тільки після того, як учасник перетне фінішну лінію разом з жетоном, який кожен отримує після його перетину.

 

Після того, як ви закінчили parkrun, ви можете відсвяткувати свою участь! У деяких місцях учасники ходять на спільну каву або чай до кав’ярні. Ви також можете провести цей час, розмовляючи з іншими або просто повернутися додому. Це вибір кожного учасника.

 

Завдяки скануванню коду і жетону з позицією, протягом декількох годин кожен учасник, який завершив parkrun, отримує повідомлення з отриманими результатами або подяку за допомогою в організації зустрічі.

 

Gdynia parkrun

 

Якщо у вас є питання, будь ласка, відвідайте сторінку місця розташування parkrun, соціальні медіа або спеціальну сторінку faq, яку можна знайти тут.

 

Ми також рекомендуємо вам відвідати наш блог, де ви можете знайти багато інформації про parkrun, а також наш профіль на Facebook, YouTube та Instagram.

 

Пам’ятайте! На parkrun запрошуються всі бажаючі, незалежно від того, чи займаються ходьбою, бігають, бігають підтюпцем чи є волонтерами.

 

Сподіваємося незабаром побачити вас на наших зустрічах.

 

І не забутьте свій код!

 

#loveparkrun

Prześlij znajomemu:

parkrun mielno-mariusz mazurczak

Pocztówka z wakacji

W końcu się doczekaliśmy! Już jest! Znowu mamy lato!   A jak lato, to wakacje i “Wakacyjna pocztówka parkrun”, która już chyba na stałe zagości w naszym kalendarzu, bo cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem. W ubiegłych latach chętnie dołączaliście do naszej akcji, przesyłając nam zdjęcia z Waszych wakacji.   No dobrze, ale może przypomnijmy o…

FB_IMG_1651327417367

Kórnik, czyli parkrun Błonie

19 km – dokładnie tyle wynosiła odległość do mojego NENDY, czyli najbliższej nieodwiedzonej lokalizacji parkrun (ang. nearest event not done yet). Niby niewiele, a jednak przez długi czas, mimo kilkukrotnych prób zaplanowania tej wizyty, nie udawało mi się dotrzeć do parkrun Błonie w Kórniku, bo właśnie o tej lokalizacji mowa.    Jako osoba niezmotoryzowana miałam…